Viimsi Suvemuusika 2023

Juuni
23-2023
Jaanilaupäeval 23. juunil toimub Viimsi Vabaõhumuuseumis suur jaanituli, kus esinevad Puuluup ja Tanel Padar! Viimsi Vabaõhumuuseumis toimub jaanilaupäeval suur jaanituli, et tähistada aasta valgeimat õhtut väärika peoga! Kohal on meie parimad artistid, toimuvad põnevad jaanimängud, süüdatakse kaunis jaanituli ning tegevusi jätkub kogu perele. Saab süüa, saab juua, saab mõnusalt koos olla ning nautida imelise merevaatega Viimsi Vabaõhumuuseumi atmosfääri.
Juuli
19-2023
Marko Matvere on meie kõigi poolt armastatud laulja, näitleja ja lavastaja, kes tähistab sel aastal enda 55. juubelit suvise kontserdiga Viimsi Vabaõhumuuseumis. Kontserdil löövad kaasa ka Valter Soosalu, Andrus Rannaääre ja Ooper Kvartett.
Juuli
26-2023
Legendaarne ansambel TERMINAATOR ja OLLIE annavad Viimsi Suvemuusika raames 26. juulil Viimsi Vabaõhumuuseumis akustilise kontserdi!

Tegeleme aastaid erinevate kontsertide, festivalide ja muude sündmuste korraldamisega. Siit lehelt leiad ametlikku ja operatiivset infot nii eelseisvate, käimasolevate kui ka juba toimunud ürituste kohta. Liitudes Kontserdihundiga, saad alati osa parimatest pakkumistest ja soodushindadest.

Ole ühenduses

Liitudes Kontserdihundiga, saad alati osa parimatest pakkumistest ja soodushindadest.