”Laulmata laulud” – Toomas Uibo, Saara Pius & Mait Malmsten ELVAS

30.00

Kuupäev:  08.08.2021, kell 20.00
Toimumiskoht: Elva

Kontsert toimub Elva keskväljaku äärsel muruplatsil (mitte lauluväljakul)! Kohapeal testimist ja vaktsineerimistõendi esitamise kohustust ei ole, kuna inimeste arv jääb lubatud 1500 piiridesse! Kohapeal on istekohti ca 500-le inimesele ning kõigile külastajatele sellest ei jätku. Võta kaasa oma tool või istumisalus! Väravad avame kell 18:30, avatud on kohvik ning kontsert kestab ühes osas 90 minutit!

Täispilet 27 €
Õpilane, tudeng, pensionär 25 €
Erivajadustega klient/ saatja 25 €
Ürituse päeval ja kohapeal pilet 30 €, soodustusi ei ole
Lapsed, vanuses kuni 7 aastat (k.a.) saavad sisse tasuta
Sissepääs alates kell 19:00
Kontsert kestab 1,5 tundi
×

”Laulmata laulud” – Toomas Uibo, Saara Pius & Mait Malmsten ELVAS #1

30.00

Kirjeldus

KONTSERDIHUNT esitleb: „Laulmata laulud” – Toomas Uibo, Saara Pius & Mait Malmsten.

Toomas on jälle laulma hakanud. Jah, seesama Toomas Uibo, kes 80-ndatel kuldhäälse poisipõnnina kõigi eestlaste hinges helises ning kelle lauludeta ei möödund naljalt ükski päev. Kes meist ei teaks tema legendaarset muusikafilmi “Kevad südames”, aegumatuid hitte “Võõras mees”, “Kodulaul”, “Laul põhjamaast”, “Vari” jt. Väga menukalt on aga vastu võetud ka Toomase eelmisel sügisel salvestatud laul “Hullumeelne maailm”.

Toomas ise kommenteerib enda suveks valmivat kontsertkava nii: “Kontserdi pealkiri “Laulmata laulud” tuli ühest muusikapalade nimekirjast. Nimelt otsisin 2020. aasta maskisaate (telesaade “Maskis Laulja”) jaoks lugusid, mida sooviksin esitada ja need on tõesti just need, mis on rohkem kui 35 aasta jooksul jäänud laulmata. Laulud, mis meeldivad väga ja ka tähendavad mulle midagi. Ülemaailmne kriis on pugenud meie kõikide ellu ja kodudessegi, kuid muusikat ei saa meilt keegi ära võtta. Muusika on see, mis aitab rasketest hetkedest üle saada ning just seda soovingi teile pakkuda koos oma kahe väga hea sõbra, Saara Piusi ja Mait Malmsteniga. Saara taaselustas 6 aastat tagasi teleekraanil (telesaates ”Su nägu kõlab tuttavalt”) väikese Toomase moel, mis mind ennastki ära ehmatas. Tema andekus nii lauljana kui näitlejana on meile kõigile teada ja mul on ääretult hea meel, et oleme nüüd ka koos laval. Mait on Eesti teatri- ja kinomaailma üks säravamaid tegelasi, kes ka muusikalistes tükkides väga edukalt kaasa löönud. Selliste sõpradega tunnen end püünel märksa kindlamalt ja usun, et ka muusikalises mõttes saab pilt just tänu neile olema palju värvikirevam. Anname koos vaid kuus kontserti ja loodame väga, et teil on mahti meid vaatama tulla. Ootame Teie kõigiga kohtumist!”

Kontsertkavas ”Laulmata laulud” tulevad esitusele ”Hullumeelne maailm”, ”Võõras mees”, ”Vari”, ”Olen valind tee”, ”Wicked game”, ”Kodulaul”, ”Valeva veelinnu lend”, ”Müüt”, ”Ei mullast” ja paljud teised Toomasele olulised laulud.

Laval:
Toomas Uibo (vokaal)
Saara Pius (vokaal)
Mait Malmsten (vokaal ja kitarr)
Rain Rämmal (klahvpillid)
Pent Järve (kitarrid)
Hans Kurvits (löökpillid)
Kaarel Liiv (bass)

Kontserdid toimuvad:

P 01.08 Pärnu Villa Ammende aed
T 03.08 Kõltsu mõisa aed
K 04.08 Viimsi Vabaõhumuuseum
P 08.08 Elva Arbi Järve kallas
K 11.08 Vihula mõisa aed
T 17.08 Viljandi Kaevumägi

Vaata lisa www.kontserdihunt.ee ja Facebookis www.facebook.com/kontserdihunt