Viimsi Suvemuusika 2020 – SMILERS – Tantsin sinuga augustitaevas

Legendaarne ansambel Smilers annab 26. augustil Viimsi Suvemuusika raames akustilise kontserdi „Tantsin sinuga augustitaevas“.

Smilers on nii kuulus bänd, et hakata teda siin kuidagi tutvustama on täiesti mõttetu. Bändil on nii palju hitte, et neid siin üles lugeda pole ka mõtet. Küll aga võib öelda, et  Smilersit pole juba väga ammu Viimsis esinemas nähtud ja et see nüüd teoks saab, rõõmustab ennekõike bändiliikmeid endid. Kindlasti ei ole teist enamus kogenud ka seda, kuidas Smilersi saatel augustitaevas tantsida…

Teil ei jää muud üle kui panna selga enda uhkeimad riided, võtta kaasa parimad sõbrad ja tulla seda ise Viimsisse vaatama!

Laval:
Hendrik Sal-Saller 
(vokaal, kitarr), Urmas Jaarman (basskitarr, taustavokaal), Erko Laurimaa (soolokitarr), Raido Kurri (trummid) ja Mikko Saira (klahvpillid).

3 head põhjust, miks tulla sel suvel Viimsi Suvemuusikale:

1) See on paljude arvates üks Eesti kauneimaid paiku, kus nautida võrratut suveõhtut, mõnusat muusikat ja päikeseloojangut otse merre
2) Meil on suurepärased artistid, kaunis merevaatega lava ja sõbralikud inimesed
3) Meil on piisavalt ruumi, et hoida omavahel nõutud distantsi

Viimsi Vabaõhumuuseum asub Tallinna kesklinnast vaid 15 km kaugusel. Soovitame kõigil külalistel kaasa võtta enda istumisalus või tool. Rohelist ja kenasti pügatud muru on meil piisavalt. Alal on tagatud ka istumine pinkidel ca 250 inimesele. Kohapeal pakuvad toitlustust Burger Kitchen ja Krügeri suvekohvik.

Viimsi Suvemuusika 2020 kontserdid:

K 15.07 Märt Avandi, Ivo Linna, Juss Haasma & Lexsoul Dancemachine
„Kuulsuse Ahelad“ – Jaak Joala parimad laulud.
K 29.07 Uku Suvise – „Mis on armastus“
T 11.08 Lenna & Tanel Padar – „Kas nii siis jääbki…“
K 26.08 Smilers – „Tantsin sinuga augustitaevas“

Kontserdid algavad kell 20. Ala avatakse kell 19. Piiratud kogus pileteid saadaval Piletilevis

Event Detail

26.08.2020 8:00 p.l.
Viimsi Vabaõhumuuseum