Lenna & Tanel Padar – ”Kas nii siis jääbki…” – VILLA AMMENDES

Kas te olete viimasel ajal avastanud ennast unistamas sellest, et muru oleks taas rohelisem, taevas sinisem ja saaks vabas õhus nautida kaunist romantilist kontserti. See kõik tundub nii ilus ja kauge nagu muinasjutt…

Aga see muinasjutt või unistus ei olegi enam nii kaugel. Juba augustis ootavad teiega kohtumist Lenna & Tanel Padar – päris laval, vabas õhus, vahetus kontaktis publikuga (loomulikult 2+2 reeglit järgides). Taneli ja Lenna suur soov on kohtuda taas oma kuulajatega päris kontserdil, kus tulevad esitusele nii nende parimad laulud kui ka uus ja värske, karantiiniajas loodud muusika. Maailm on vahepeal tohutult muutunud, kuid hea muusika võidab kõik. Usume, et see kohtumine mõjub kui sõõm värsket õhku meie koduste ekraanide ja internetiavaruste vahele.

Aeg triikida kleidid ja kohendada juuksed, võtta käevangu sõber või kallim ja tulla nautima kaunist suveõhtut!

Laval:
Lenna Kuurmaa (laul), Tanel Padar (laul ja kitarr), Tarvi Kull (klahvpillid), Kaspar Kalluste (trummid), Siim Usin (bass) ja Pent Järve (kitarr).

Kontserdid toimuvad kaunites kohtades:

P 2.08 kell 20 – Luke mõis
T 4.08 kell 20 – Kõltsu mõis
K 5.08 kell 20 – Vihula mõis
N 6.08 kell 20 – Kasepää laululava
P 9.08 kell 20 – Pärnu Ammende Villa
T 11.08 kell 20 – Viimsi Vabaõhumuuseum

Kohapeal on avatud gurmeekohvik. Eelmüügist saadaval piiratud kogus pileteid. Partnerkaardi omanikele kehtib kuni 15. juunini soodustus -15%!

Event Detail

09.08.2020 8:00 p.l.
Villa Ammende